גליליס לעסקים
גליליס לעסקים ולחברות

מתנות לפסח לעובדים מרגשות ובעלות ערך מיוחד

מתנות לפסח לעובדים מרגשות ובעלות ערך מיוחד הן יותר מאשר מתנה רגילה לחג. אלה מתנות שנועדו להעביר מסר מאוד ברור. מסר שאומר לעובדים שמישהו ישב, חשב ולא רק בחר מתנה עבורם, כדי לצאת ידי חובה. המתנות הללו יכולות להיות קשורות לתחומים שונים, כגון מוצרים טכנולוגיים או מוצרים לבית או פינוקים שונים. אלה מתנות שיכולות לשדרג את עיצוב הבית או אקססוריז כאלה ואחרים. אבל בתוך המתנות צריך להיות ערך מוסף. למשל הערך של מוצרים באיכות גבוהה ביותר, שהופכת אותם לבחירה מוצלחת.

מתנות לפסח 2023

מיוצר בגליל

מוצרינו מיוצרים בגליל ובפריפריה

מתנות ערכיות לעובדים לפסח

רב תרבויות

אלפי שנים שדתות ותרבויות שונות חיות זו לצד זו בגליל וכך גם בגליליס

מתנות איכותיות לעובדים לפסח

איכות

אנו מביאים לכם את מיטב התוצרת ולא מתפשרים על איכות

מתנה לעובדים לפסח גליליס

חברתי

מארזי השי שלנו נארזים בשיתוף עמותות חברתיות

מתנות לפסח לעובדים
תוכן עניינים
לקבלת הקטלוג לווטסאפ / מייל

ערך מיוחד של מתנה יכול להתקבל גם על ידי בחירה בתוצרת הארץ. זהו ערך שיכול לבוא לידי ביטוי במתנה עם מסר ברור. כלומר, לא סתם כרטיס גיפט קארד או תווי שי. מתנה מתוצרת הארץ מעבירה לכולם מסר, של חשיבה חברתית. מתנה שנותנת סיפוק או כיף לעובד, ביחד עם חיזוק הכלכלה הישראלית. מתנות תוצרת כחול לבן, ממרכיבים מקומיים איכותיים. במקום לבחור אוטומטית מוצר זול מסין, אפשר ללכת לכיוון איכות מקומית. אחרי הכל בישראל ניתן למצוא שלל פתרונות במיוחד לפסח.

 

הערך המיוחד של המתנה יכול לבוא לידי ביטוי אפילו בכרטיס ברכה המצורף ובאריזה. כאשר כל עובד מקבל שי נאה, עם הקדשה אישית, זה יותר מרגש. בוודאי מרגש יותר מאשר שי ללא שום מסר. הברכה יכולה להיות ברכה שמשלבת את האישי עם העסקי. ברכה על ההשקעה בעבודה ועל התרומה האישית של העובד. יחד עם זאת, אפשר לשלב גם מסר חגיגי, המיועד לעובד ולבני ובנות ביתו.

 

ומתנות מרגשות לפסח יכולות להיות גם כאלה שנארזו על ידי אנשים עם מוגבלות. כמה וכמה משווקים בארץ מציעים פתרונות מהסוג הזה. צריך לציין שזה לא מוריד מערך המוצר אלא להפך. זה מייצג ערך חברתי, ומועיל לאנשים שבמובן מסוים מזלם לא שיחק להם. כאשר עובד או עובדת מקבלים מתנות מסוג זה, אי אפשר שלא להתרגש. ההנאה מהשימוש במוצר איכותי משולבת עם דבר ערכי שכל אחד יכול להעריך.

מתנות לעובדים לפסח 2023

מתנה לפסח לעובדים מגוון מתנות מקוריות לפסח

מתנה לפסח לעובדים מגוון מתנות מקוריות לפסח, זה בדיוק הזמן לבחור! זה אולי נראה קצת מסובך, מה לקנות השנה לכבוד חג הפסח. אבל הדברים נעשים יותר ברורים, כאשר בודקים בקטלוג מאורגן. אפשר ללקט רעיונות גם מאתרי מתנות אונליין. בקטלוגים הללו תמצאו מגוון רחב של מתנות, מחו"ל או כחול לבן. תוכלו למצוא מתנות שיכולות להעביר כל מסר שרק תרצו. מסר של חדשנות ומסר של שפע. מסר של צבעוניות או מסר של אנרגיה. ישנן מתנות שמקנות אווירה ביתית ויש כאלה שמשלבות כמה מסרים יחדיו.

 

מרגישים שעדיין קצת קשה לבחור? יש פתרון. דרך מאוד טובה להחליט אילו מתנות להביא השנה היא להחליט קודם על תקציב. הרי תקציב המתנות לעולם איננו בלתי מוגבל. תקציב המתנות עשוי להיות תלוי בוותק של העובד או בהגדרת התפקיד שלו. לעיתים עובדים וותיקים או בתפקידים ניהוליים יקבלו שי יוקרתי יותר מאשר החדשים. גם בחירת המתנה נעשית גם על פי ביצועי החברה. חברה מצליחה שעברה שנה משגשגת תוכל להשקיע יותר. בכל אופן, הגדרת תקציב תסייע לכם להתמקד באפשרויות המקוריות והמתאימות ביותר.

 

אפשר ללכת על כיוון שונה. לדוגמא, להגדיר קונספט מסוים שיהווה אבן דרך בבחירת מתנה לפסח. למשל, ניתן להחליט שהשנה מפתיעים את העובדים עם שי אביבי בצבע כלשהו. מתנות לפסח יכולות להיות כלי בית באווירה פרחונית. אפשר לבחור מצעים איכותיים מתאימים לעונת האביב. מארזי יינות או אלכוהול משובח גם הם יכולים להתאים כשי לפסח שמתאים לכולם.

לקבלת הקטלוג לווטסאפ / מייל

קטלוג פסח 2023

לקבלת הקטלוג לווטסאפ / מייל

מתנה לחג הפסח לעובדים תוצרת הגליל והפריפרייה

מתנה לחג הפסח לעובדים תוצרת הגליל והפריפרייה תרגש בקלות כל עובד ועובד. כולנו יודעים כי הפריפריה לא מקבלת תקציב כמו אזור המרכז. אלה המקומות שנחשבים לעיתים ל"חצר האחורית" של המדינה. לכן, לקראת הפסח זה הזמן שבו אפשר לייצר שינוי קטן. מספיק שחלק מהמעסיקים יבחרו לקנות לעובדים מתנות שיוצרו בגליל ובפריפריה, והאפקט יורגש היטב. כך נותנים פרנסה לעסקים ולעובדים. כך משלבים פתרון מקורי לחג, עם רוח של שותפות וערבות הדדית רחבה.

נגן וידאו

שילוב ברכות לפסח לעובד שכדאי לצרף

שילוב ברכות לפסח לעובד שכדאי לצרף זה עניין חשוב בפני עצמו. כאמור, ברכה המצורפת למתנה הופכת את השי למשהו עם מגע איש. ניתן להחליט על תבנית כללית של הברכה, ומפה לצאת ולהרחיב אותה. כלומר, מתחילים עם ברכה כללית שמתאימה לכולם. על המילים הללו, מוסיפים משהו אישי שרלוונטי לכל עובד בפני עצמו. עובד אחד אפשר לברך לכבוד הקידום. עובד אחר אפשר לברך לרגל חתונה או לכבוד לידה שמתקרבת. אפשר לאחל הצלחה בחיים אישיים, הצלחה במשרד, התקדמות בקריירה וכן הלאה.

 

לפעמים הצעד הראשון בכתיבת ברכות הוא המאתגר ביותר. אולם במידה ורוצים קצת השראה בעניין הברכות, גם זה קל מתמיד. ישנם אתרים שבהם יש הצעות לברכות לכל מטרה ולכל סגנון. מי שאוהב מקוריות, יוכל לחפש אמרות חכמות או משפטי מחץ חגיגיים. ותמיד יהיה רעיון טובה להזכיר דברים טובים. למשל ברכות של בריאות או שפע בחיים. ברכות להמשך עשייה מוצלחת בכל התחומים.

מתנות ללקוחות לפסח

מתנות לעובדים במיוחד לפסח

מתנות ללקוחות לפסח גם זה דבר שכדאי לתת עליו את הדעת. זה חשוב במיוחד בעסקים תחרותיים. כאשר נותנים מתנה ללקוח, זה מעביר מסר אישי ולא רק עסקי. זה אומר ללקוח עד כמה שאנו מעריכים אותו ושמחים שהוא בחר בנו. שי נאה, שלא חייב להיות הכי יקר שיש, הוא דבר מרגש. משום שזה לא מובן מאליו. אבל שי נאה גם מחזק קשר ומעודד את הלקוחות להישאר נאמנים. זו תזכורת לקשר עסקי שמקבל ממד אישי נעים.

 

בתור מתנה לפסח, כדאי להביא בחשבון עוד משהו. לא רק המסר שנרצה להעביר ללקוח אלא גם כמות המתנות שצריכים להזמין. חברה שיש לה הרבה אלפים של לקוחות תיטיב לעשות אם תחפש מכנה משותף רחב יחסית. הרי אי אפשר לבחור לכל לקוח שי אישי ומקורי משלו. אך ניתן להתייחס לפלחי לקוחות שונים, ולכל פלח לקוחות לבחור שי מסוג אחר. מתנות בהשפעת חג הפסח תמיד יהיו רעיון מצוין. אפשר לרכוש שי ממותג שאליו מצורף לוגו החברה.

 

לקוחות נבחרים יוכלו לקבל את המתנות היוקרתיות ביותר. אלה יכולות להיות מתנות הדומות בהחלט למתנות שנבחרו עבור העובדים המוערכים. לקוחות מן השורה יקבלו שי נאה, גם אם פחות יקר. בסופו של דבר המסר והמחשבה הם החשובים. ובברכה שמצרפים ניתן להדגיש את רוח החג בשילוב מסר להמשך שיתוף פעולה גם בשנה הבאה. אם אתם שולחים מתנה מדי שנה בשנה, נסו לבחור משהו אחר השנה. שי הוא לפחות שונה במידת מה, מהשי של השנה שעברה.

מתנות חברתיות לפסח

מתנות חברתיות לפסח נושאות עימן ערך מאוד חשוב. במיוחד בימים אלה, חשוב לרומם את ערך הקהילה והחברה. המתנות הללו מיוצרות בארץ, לעיתים במפעלים קטנים ואפילו בעסקים קטנטנים. אלה מתנות שמשמעותן הולמת את רוח החג. רוח של חופש, חירות, ערבות הדדית. אלה לא חייבות להיות תמיד מתנות של המותגים שכולנו מכירים. מותג מקומי מעסק קטן או חברה בינונית מעולה מרגשים את כל המעורבים.
מתנות חברתיות לפסח לעובדים

מתנות לפסח ללקוחות פרימיום

מתנות לפסח ללקוחות פרימיום אלה מתנות שצריכים להעביר מסר נוסף. מסר שהוא "האיכות מחייבת". לקוח פרימיום צריך להרגיש שהוא כזה, ביום יום וגם בהזדמנויות מיוחדות. אלה לרוב אנשים שמוכנים לשלם עבור איכות ורוצים לראות אותה סביבם, בכל דבר ובכל מובן. מתנות סתמיות יגרמו להם לתחושה סתמית וחבל. מתנות באיכות גבוהה, עם ערך גבוה, מביאות עימן את המסר הרצוי. מסר של מצוינות. מסר של חשיבה והקפדה על כל הפרטים, הגדולים והקטנים.
מבין לקוחותינו
נתיב משרד ראש הממשלה
משרד החוץ
מזרחי טפחות
מגדל
בנק לאומי
בנק דיסקונט
איילון
לקבלת הקטלוג השאירו פרטים
Scan the code