גליליס לעסקים
גליליס לעסקים ולחברות

מארזים לפסח לעובדים 2023

אחד הדברים הנהוגים במקום העבודה במהלך חג הפסח, הוא הענקת מארזים לפסח לעובדים. מתנות ומארזים מיוחדים לכבוד החג הן בכלליות כלי מצוין כדי להראות לעובדים כמה אתם מעריכים את העבודה שלהם ושאתם חושבים עליהם. כן, מתנות לכבוד חג הפסח מרימות את המורל. מעבר לכך, מתנות שממותגות בהתאם למקום העבודה הן עוד אלמנט לפרסום ודחיפה של מותג החברה או מקום העבודה. כדאי להראות לעובדים שלכם שאכפת לכם מהם, ואין דרך טובה יותר משי לחג.
תוכן עניינים

אין ספק שמתנה באופן כללי היא דבר חיובי שיכול לעודד ולשמח, אבל ככל שהחג קרב ובא, כך כדאי יותר להחליט אילו מתנות אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם, ולהבין מה היתרונות של כל מארז לפסח שתבחרו לתת להם. מארזים ממותגים לפסח לעובדים הם מעין סממן פיזי להכרת התודה האישית שלכם לעובדים ולמאמצים שלהם בתור עובדי החברה. חלק מהמטרה של מארזים היא לחזק את תחושת החיבור בין העובד לבין מקום העבודה.

 

כאשר אתם בוחרים מארז לחג לעובדים שלכם, חשוב שתצליחו להתאים אותו אליהם. למה הכוונה? ובכן, למשרד, לחברה, ולעובדים שלכם כנראה שיש אופי מסוים, וברור שלא תצליחו לקלוע לטעם של כולם, אבל זה לא אומר שלא כדאי לנסות. בחג הפסח בדרך כלל נהוג להעניק כמה מטעמים כשרים לחג, כמו עוגיות מיוחדות וכשרות לפסח, אבל אתם יכולים גם להעניק ציוד משרדי, ספל, או כל דבר שיכול לשמש את העובדים שלכם גם מעבר לחג עצמו.

מארזים לחג לעובדים

מארזים לחג לעובדים הם דרך נפלאה להראות הערכה לעובדים שלכם ולשמח אותם לקראת החג. ככל שהחג מתקרב, ככה כדאי לכם יותר להיות מוכנים מראש ולדעת מה העובדים שלכם הולכים לקבל. מארזים לחג הינם מהנים ביותר עבור העובדים ונחמד מאוד להעניק אותם, אך הבחירה שלהם יכולה להיות מאתגרת. אחד היתרונות הגדולים במארזים מוכנים מראש, הוא שהם מכילים פריטים לפי בחירה, ולעתים ניתנים לבחירה גם לפי הכיוון הכללי של המתנות שנמצאות בהם.

 

יתרון נוסף במארזים לעובדים מוכנים מראש לחג, הוא שהם ארוזים באופן יפה וחגיגי. כדאי שהמארזים יעשו על ידי אנשים מקצועיים, כדי שיהיו מסודרים, מהודקים ויפים עבור העובדים שלכם. גם אם אתם או עובד מטעמכם מסוגלים לסדר מארז בצורה מרשימה, כנראה שכדאי לכם להיעזר באריזה מקצועית בכל מקרה. האם יש לכם זמן לקנות סרטים יפים, כרטיסי ברכה, פריטים למארז, ואף לדאוג למיתוג האריזות בעצמכם? כנראה שלא, וזו בדיוק הסיבה לרכוש מארז מוכן המותאם לעובדים שלכם.

 

תקופת החגים נתפסת הרבה פעמים כזמן של התחדשות, ולכן נעים מאוד לקבל בו מתנות מרעננות, שביניהן יכולים להיות פריטים שהעובדים יוכלו לעשות בהם שימוש רב, ומטעמים שיכולים לעודד את מצב הרוח שלהם. מעבר לכך חגים הם הרבה פעמים תקופה של מנוחה וחופש, ובקבוק יין, מארז תיונים מיוחד, או מגוון שוקולדים טעימים, יכולים להעניק לעובדים בדיוק את תחושת הפינוק שתעשה להם את החג שמח, נעים ומהנה יותר.

מארזי מתנה לעובדים

מארזי מתנה לעובדים יכולים להכיל המון דברים. מספלים, לעטים, ועד לממתקים, חטיפים, ממרחים ויינות, בסוף זו החלטה שלכם כיצד אתם רוצים לפנק את העובדים שלכם, אבל בהרבה מהפעמים הם ישמחו לשילוב של פריטים לנשנוש במארז, לצד חפצים שניתן לשמור ולעשות בהם שימוש מירבי. כדאי שתבינו מה יכול לשמח את העובדים שלכם, לא משנה אם מדובר במשהו טעים לאכול או לשתות, בציוד משרדי שימושי, בקרם לחות ליובש או בנר ריחני מפנק.

 

תמצאו את הדרך להראות לעובדים שלכם שאכפת לכם מהם ותעשו את החג שלהם קצת יותר מתוק.
עובדים שמרגישים מוערכים במקום העבודה צפויים להשקיע יותר, להרגיש מחויבים יותר ושמחים יותר. ישנם אפילו מחקרים המעידים כי עובד ששמח יותר במקום העבודה שלו, נותן תפוקה טובה יותר מאשר עובד שלא מרוצה במקום העבודה. מארזים לחג יכולים בהחלט לשמח את העובדים שלכם, ולפעמים כדי אפילו לתת אותם כמה ימים לפני המועד עצמו, כך שיהנו מהמתנה במהלך החג.

שי לעובדים לפסח

שי לעובדים לפסח הוא דבר חשוב ביותר. מנהלים רבים נוהגים לשמח את העובדים לקראת הפסח בעזרת שי לחג, בדרך כלל בדמות של מארז מפנק. כמובן שהשי לחג הפסח יכול לתת לעובד תחושה של שייכות והערכה בנוסף לפינוק. עובדים רבים מרגישים לא מוערכים מספיק במקום העבודה, ויכול להיות שלפני מקום העבודה הנוכחי, הם הועסקו במקום שבו אפילו לא קיבלו שי לחג. מארז לחג יכול להיות מצוין כדי להעלות את הביטחון של העובדים.

 

מארז עבודה לא רק תורם לתחושת הערך האישית של העובד, אלא גם גורם למקום העבודה להיתפס כרציני, מכובד, ואפילו יוקרתי יותר ממקומות עבודה שלא מעניקים מארז עבודה. ככל שמארז העבודה מושקע יותר, ממותג יותר, ומתאים יותר לעובדים, כך תחושת השייכות למקום העבודה נעשית נעימה יותר, ומקום העבודה נראה מרשים יותר. הענקה של שי לעובדים מעידה גם על האמצעים הכלכליים של העסק, ויכולה להעניק לעובדים תחושת ביטחון.

מתנה לחג הפסח לעובדים

מתנה לחג הפסח לעובדים יכולה לא רק לגרום לעובד לחוש מוערך מאוד ולהעלות לו את תחושת המוטיבציה בעבודה. מתנה לחג גם יכולה להעיד במקרים מסוימים על היכולת הכלכלית של מקום העבודה לפנק את העובד במקרים מסוימים. היכולת הכלכלית של מקום העבודה, יכולה בהרבה מן הפעמים לתת לעובד תחושת ביטחון, לגרום לו להרגיש שיש לו סיבה לקום בבוקר, שכן מקום העבודה שלו יציב מבחינה כלכלית ולא עומד להיסגר בקרוב.

 

מתנה לחג הפסח לעובדים יכולה להגיע הרבה פעמים בתור שי קטן לחג, אולי משהו שמתאים לרוח החג, כמו עוגיות כשרות לפסח, או מכשיר ייעודי, כמו מפצח אגוזים למשל. לרוב מתנות משמחות הרבה יותר יגיעו במארז, שמכיל יותר ממתנה אחת ומעניק מבחר מסוים. גם אם העובד לא התחבר למתנה מסוימת, כנראה שהוא יהנה מאוד מאחת אחרת. בצורה הזו, תמיד יהיה לעובדים חיוך על הפנים, ורוב הסיכויים שאף אחד לא ירגיש לגמרי מקופח.

רעיונות למתנות לפסח לעובדים

כמו שכבר אמרנו במאמר זה, מתנות לפסח לעובדים יכולות להיות חיונות לשיפור מצב הרוח והמוטיבציה של העובדים שלכם. אך אלו רעיונות למתנות לפסח לעובדים קיימים? ובכן, כן כדאי קצת להכיר ולהבין את הלך הרוח במקום העבודה, את העובדים שלכם, את אופי העבודה ומה יתאים או לא יתאים לעובדים שלכם. כמובן שתמיד נחמד ונעים לקבל מתנות לחג, אבל הרבה יותר כיף לקבל מתנה כשאתה מרגיש שחשבו עליך ובחרו משהו שמתאים לך בול!

מארזים אהובים ביותר הם מארזים גדולים של שוקולדים וחטיפים. חג הפסח הוא חג שיכול להיות מאתגר מבחינת מזון וחטיפים. חטיפים וממתקים כשרים לפסח עשויים להנעים מאוד את זמנם של העובדים ואפילו לסגור פינה בתור נשנוש מתוק וקליל בחג. גם מארז שמכיל תיונים מיוחדים ומגוונים, קנקן להכנת תה וספלים יכול להוות מתנה מיוחדת ומרעננת עבור החג. בשנים האחרונות הפכו ערכות להכנת תה פופולריים יותר ויותר בקרב מקומות עבודה כשי לחג.

מתנה שהופכת נפוצה יותר ויותר בחג הפסח היא מארז מיוחד ואפילו קצת "פיקניקי". מדובר במארז שיכול להכיל ממרחים כשרים לפסח כמו פסטו וטפנד זיתים, יינות כשרים, ובמקרים מסוימים אפילו גבינות. מארז כזה יכול להיראות כיוקרתי ומפנק במיוחד עבור העובדים שלכם. בסופו של דבר, אנחנו בטוחים שלא משנה איזה מארז תחליטו לרכוש לעובדים שלכם בחג הפסח הקרוב, כל עוד תדאגו להביא להם משהו שהם יוכלו להשתמש בו או ליהנות ממנו, הם יוקירו לכם תודה.

מארז מתנה לעובדים תוצרת גליליס

אז ברור לנו שמארז מתנה לעובדים הוא מומלץ ביותר ויכול להשפיע באופן חיובי מאוד על העובדים שלכם ועל התפוקה שלהם בעבודה. מארז מתנה לעובדים תוצרת גליליס הוא בדיוק המארז שיכול להפוך את החג של העובדים שלכם למדהים. במקום לבחור במארז בנאלי ורגיל, או משהו שהעובדים שלכם כבר קיבלו, תוכלו לפנק אותם במארז מיוחד, עם מתנות שהם לא קיבלו מעולם במקום העבודה. המארז היוקרתי של גליליס מכיל מגוון פינוקים שיגרמו לעובדים שלכם להרגיש מיוחדים.

 

במארז של גליליס ניתן למצוא מגוון ממרחים מיוחדים כמו ממרח שקדים, ריבת תפוח הל וקינמון, ריבת תפוז וסומק, חרוסת, פטל דובדבן, קונפיטורת תות שדה, ממרח פלפלים, ממרח עגבניות מיובשות, טפנד זיתים שחורים, ממרח בוטנים וממרח לימון כבוש. בנוסף במארזים תוכלו למצוא יין ואלכוהול כמו קברנה סוביניון, קברנה סירה, שיכר פירות יער ועוד. בנוסף לכל אלו ישנם מארזים המגיעים עם סילאן, דבש ומגוון סוגי שמן זית באיכות נפלאה, הכל תוצרת הגליל!

מתנה ממותגת לעובדים

אחד הדברים החשובים ביותר כשבוחרים מארז לעובדים לחג הפסח, הוא לבחור מתנה ממותגת לעובדים שתהיה מיוחדת עבורם. מתנה ממותגת לא תורמת רק לעובדים אלא גם למותג של החברה עצמה, למעשה, המתנה הממותגת שנושאת את לוגו החברה מפיצה את המסר והערכים של החברה כאשר היא נמצאת על האריזה. המסר והפרסום של שם החברה בולט עוד יותר אם לוגו החברה מודפס על חפצים כמו ספלים, בקבוקי שתייה, תרמוסים או עטים, למשל.

 

כאשר לוגו החברה מודפס על האריזה או על בקבוק שתייה ממתכת, לצורך העניין, הסיכוי שלו להיטמע בזכרון גבוהה הרבה יותר. מעבר לכך, אם מדובר במתנה שימושית במיוחד, הרי שהעובד שקיבל את אותה מתנה ייזכר בחברה שלכם. בקבוק שתייה ממתכת הוא משהו ששותים ממנו כל יום, אז במקרה שבו זו מתנה שבחרתם לתת לעובדים שלכם, יש סיכוי גדול שהם, חברים שלהם, וגם אנשים שלא קשורים אליהם בכלל, יתקלו בלוגו הזה על בסיס קבוע ולאורך זמן.

מתנה לחג לעובדים חוק

עובדים רבים רגילים כל כך לקבל מתנות לחג מהחברות שלהם עד שהם בטוחים שמדובר בחוק, אבל האמת היא המעסיק אינו מחויב להעניק מתנה לעובדים בעת חג, אלא אם כן מדובר במשהו שנחתם עליו מראש בהסכם בין המועסק למעסיקו. מתנה לחג היא בחירה של נדיבה של העסק להעניק שי לחג לעובדיו. מתנה, כשמה כן היא, משהו שבוחרים לתת ולא משהו שהעסק יהיה חייב מבחינת החוק לתת לעובדיו במהלך תקופה של חג.

על אף שהמתנה לחג אינה מעוגנת לחוק והיא סך הכל מחווה נדיבה של מקום העבודה לעובדים, אין ספק שהיא דבר שמומלץ לתת לעובדים על מנת לדאוג שישמחו להישאר במקום העבודה, ירגישו רצויים, ושמצב הרוח שלהם ישתפר. מה גם שלא כל ההוצאה של המתנה נופלת על המעסיק, יש לציין שמתנות לחג מחוייבות במס מבחינת המדינה, וכל עוד סוכם אחרת המס על המתנה ירד בדרך כלל ממשכורתו של העובד.

לקבלת הקטלוג השאירו פרטים
Scan the code